A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Державний навчальний заклад "Бериславський професійний аграрний ліцей"

День пам’яті Героїв Крут

Україна 29 січня вшановує пам'ять Героїв битви під Крутами.

       Крути – одна з трагічних і водночас легендарних сторінок в історії українських визвольних змагань 1917-1921 років, найяскравіша подія Першої російсько-української війни.

       У ДНЗ «Бериславський професійний аграрний ліцей» до цієї дати було проведено ряд тематичних заходів:

  • Вчителем історії Однолько В.А. проведена година спілкування «Герої Крут – герої українського народу». Під час заходу увагу було привернуто до важливості теми захисту держави, необхідності подальшого зміцнення й розбудови Збройних Сил України як запоруки незалежності України. Було проведено історичні паралелі між подіями початку 1918 року та реаліями сьогоднішнього дня, коли Україна знову змушена виборювати та захищати свою незалежність; 
  • Бібліотекарем Решетицькою Р.Г. в бібліотеці закладу організована тематична виставка-вшанування пам’яті Героїв Крут «Крутянські спартанці, або як нищили цвіт нації»;
  • Вихователем Степановою А.Г. організовано перегляд фільму «Крути 1918» режисера О. Шапараєва з подальшим обговоренням;
  • Класними керівниками проведені виховні години, години спілкування: «Трагедія Крут: крізь призму минулого і сучасного», «Причини та наслідки трагедії під Крутами», «Не стерти в пам’яті минуле».

Бій під Крутами  - це героїчна й водночас трагічна подія. Вона знаменувала початок нової епохи національного пробудження  українців, усвідомлення  права жити на власній землі та святого обов’язку – боронити її. Визначально, що ця жертовна любов зародилася в серцях молодих людей – найкращих представників українського студентства.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора