Студенти отримають

• Учні, які навчаються на базі базової загальної середньої освіти отримують повну загальну середню освіту.

• Іногородні учні забезпечуються місцем у гуртожитку, у першу чергу, учні з числа дітей-сиріт і дітей, які залишилися без піклування батьків. Місця в гуртожитку надаються за заявою учня та після проходження ним санітарної обробки.

• Учні, які мешкають у гуртожитку, забезпечуються харчуванням на пільгових умовах.

• Обов’язковим для вступника є проходження медичного огляду на професійну придатність у Комунальному закладі охорони здоров’я «Бериславська центральна районна лікарня». Медичний огляд вступник повинен пройти протягом 10 днів після подачі документів до приймальної комісії.

• Прийом документів вступників починається з 01.06.20120 по 31.08.2020. Навчальний рік починається 01.09.2020 відповідно до затверджених у встановленому порядку робочих навчальних планів.